Vítejte na Pěstování Orchidejí - cz

Nabízíme vám stručného a přehledného průvodce orchidejemi a jejich (nejen) amatérským pěstováním v České republice.

Probereme nároky na kultivaci orchidejí a pěstební metody. Představíme vám veškeré vybavení, které potřebujete pro úspěšné pěstování orchidejí.

Mnoho pěstitelských úspěchů!

- tým PěstováníOrchidejí.cz

Výstava orchidejí

Výstava orchidejí

Výstava orchidejí, která začíná v pátek v domě kultury Metropol v Českých Budějovicích je největší výstava orchidejí v ČR.

Tisíce orchidejí v Českých Budějovicích okrášlí kulturní dům Metropol kde právě probíhá jedna z největších výstav orchidejí a exotických rostlin.

Oko návštěvníka výstavy těchto překrásných exotických rostlin potěší přes dva tisíce orchidejí, které na výstavě květin bude moci vidět do 1. dubna.

 

Orchideje s kaktusy a hady

Výstavu orchidejí, převážně vystavovaných orchydejí z tropických oblatí, doplní výstava kaktusů a expozici orchidejí doplní a dodá život výstava hadů a hmyzu.

 

 

Letošní ročník výstavy má i význam jako pocta světovému botanikovi Benediktu Roezlovi, který se narodil v Horoměřicích u Prahy. Benediktu Roezlov patřil mezi deset nejznámějších lovců orchidejí předminulého století.

Dnes je dovoz těchto překrásných rostlin z volné přírody velmi těžký.

Přiďte se podívat na výstavu orchidejí, ketré představí přední čeští pěstitelé orchidejí a exotických rostlin.

Návštěvníci výstavy orchidejí si mohou rostliny z tropických oblastí zakoupit a nechat si poradit od odborníků na orchideje. Pěstování orchidejí si tak můžete jednoduše vyzkoušet i doma.

 

Výstava orchidejí v Metropolu v Českých Budějovicích je otevřena denně od 9 hod. do 18 hod.

 

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Výstava orchidejí

obrazek Výstava orchidejí, která začíná v pátek v domě kultury Metropol v Českých Budějovicích je největší výstava orchidejí v ČR. Více ...

Druhy orchidejí a jejich nároky

obrazek Podmínky, které orchideje vyžadují jsou odvozeny od jejich původního prostředí. Liší se nároky na teplotu v pěstírně, vlhkost a intenzitu světla. Více ...

Péče o orchideje

obrazek Při obrovském množství odlišných druhů orchidejí je téměř nemožné poskytnout obecné pokyny nebo instrukce pro péči a kultivaci orchidejí. Jejich nároky se liší, přesto se pokusíme shrnout preference orchidejí ohledně světla, zálivky a pěstebního média. Více ...

Rady pěstitelům

Zašlete nám Vaše připomínky, komentáře nebo náměty na info@pestovaniorchideji.cz

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.